Spierziektecongres 2016
Afgelopen zaterdag heeft Invacare deelgenomen aan de jaarlijks terugkerende informatiemarkt op het Spierziektecongres in Veldhoven.

Er waren tevens veel geïnteresseerden in de mogelijkheden van verstrekking en toepassing van het Vendlet wentelsysteem. Verplaatsingen, zoals het draaien en omhoog verplaatsen van de cliënt binnen de grenzen van het bed, werden getoond. Ook de aanwezige verzorgenden en therapeuten lieten de kans niet voorbij gaan dit aan den lijve te ondervinden. Zij kregen dan ook een goed beeld van wat het draaien met het Vendlet systeem voor iemand met een spierziekte kan betekenen.
Onze bezoekers kregen het eerste exemplaar van onze folder “Dagelijks leven met ALS” uitgereikt: een praktische handreiking voor de inzet van ondersteunende voorzieningen, specifiek voor personen met een spierziekte en in het bijzonder voor ALS/PLS.