Rust voor de cliënt en minimale fysieke belasting voor de zorgverlener.
Is het draaien van de cliënt tijdens de nacht fysiek zwaar voor de zorgverlener, wordt de cliënt onrustig of valt hij/zij na de verandering van houding niet makkelijk in slaap? De Invacare Soft Tilt is daarvoor een goede oplossing!
Soft Tilt staat voor “zachtjes kantelen’ en doet dat op 3 manieren:
Met de handset naar 80 graden, zodat de zorgverlener met minimale fysieke belasting de cliënt kan draaien tijdens de verzorging
Automatisch naar 40 graden voor goede drukverdeling op de huid -> om decubitus te voorkomen of te genezen
Automatisch om geborgenheid aan de cliënt te geven -> past perfect binnen sensorische integratie en PDL
De frequentie van de de houdingswisseling is in te stellen tussen de 3 minuten en 3 uur, afhankelijk van de toepassing en wensen van de cliënt.
De Soft Tilt is een voorziening die kan worden aangeschaft of gehuurd. In een aantal situaties kunnen deze huurkosten gedeclareerd worden op grond van de NZA-beleidsregel BR/REG-19118 via het Zorgkantoor. Dit is de regeling persoonsgebonden extreme kosten.
Bel of mail bij vragen of voor het maken van een afspraak om het uit te proberen met Ageeth te Winkel (06 – 57 58 86 24 * atwinkel@invacare.com) of Ariadne Krommedam (06 – 20 05 65 23 * akrommed@invacare.com) van Invacare.
Invacare hield onlangs haar wereldwijde jaarlijkse inzamelingsactie, waarbij meer dan 400 medewerkers uit 15 landen over de hele wereld in mei actief werden om geld in te zamelen voor onze partner, Free Wheelchair Mission, om het leven van anderen te...
We zijn trots op een nieuwe editie van Move for Mobility, onze wereldwijde inzamelingsactie die tot doel heeft levens te veranderen door de gift van mobiliteit.
In mei bundelen Invacare-medewerkers, ambassadeurs, klanten en partners wereldwijd hun...
In april/mei/juni nemen wij deel aan de Poolcarrousel 2025, georganiseerd door Zorgplan BV, in samenwerking met de zorgkantoren van VGZ, CZ, Menzis en Zilveren Kruis.
We informeren je daar graag over klantprofielen in combinatie met de inzet van...