De nieuwste editie van ons Zorgbulletin is verschenen.
In deze uitgave leest u meer over het Invacare Vendlet systeem, een wentelsysteem voor bedden, dat de verzorgende ontlast en kostentechnisch voor instellingen zeer besparend is.
Daarnaast is er een praktijksituatie beschreven van het gebruik van de nieuwe Alber viamobil V25 in een zorginstelling. Deze duw- en remhulp voor handbewogen rolstoelen zorgt ervoor dat het voortbewegen van een rolstoel door een begeleider lichter wordt, waardoor patiënten verder en vaker de deur uit kunnen zonder de verzorgende of partner extra te belasten. Na afkoppeling van de V25 kan de cliënt ook zelf blijven rijden.
Het uitgeven van dit Zorgbulletin is niet het enige dat Invacare aan zorgondersteuning doet. De Invacare account managers zijn beschikbaar voor het geven van trainingen, passingen en informatie. Wilt u dus meer weten over één van de onderwerpen uit dit Bulletin of heeft u een andere vraag? Neem dan contact met ons op. Wij helpen u graag!
De Aquatec Pure Cala, de eerste in Aquatecs nieuwe Pure-lijn met eenvoudige en betaalbare persoonlijke verzorgingsproducten, is een nieuwe, gebruiksvriendelijke, 10 cm hoge toiletverhoger, ontworpen voor mensen met beperkte mobiliteit.
Neem deel aan een gratis, verhelderende sessie* met experts prof. Charlotte Wåhlin en Nico Knibbe Msc. over het voorkomen van werkgerelateerde musculoskeletale aandoeningen in de gezondheidszorg.
Ontdek hoe de nieuwste casestudy van EU-OSHA de...
Ontwikkeld voor zowel gebruikers van elektrische als handbewogen rolstoelen, biedt optimale bescherming tegen weersinvloeden en is bovendien eenvoudig in gebruik.
De belangrijkste kenmerken:
Verkrijgbaar in twee versies: Winter (met een warme...