Frits-Jaap Vos is met pensioen!

Nieuws

Frits-Jaap Vos is met pensioen!

Frits-Jaap Vos

28 jaar bij Scandinavian Mobility en Invacare, 28 jaar een drive om alles te doen om de eindgebruiker optimaal te laten genieten van onze producten. 

28 jaar inzet om onze producten te verkopen aan dealers, 28 jaar een kennis- en vraagbaak voor collega’s en technisch adviseurs overal in het land.

Even van zijn thuishonk in de omgeving van Borne naar Goes of Den Helder om wat te regelen voor een collega of om op zaterdag toch nog een rolstoel op te halen bij een eindgebruiker voor snellere service. Met dealers en therapeuten naar de fabrieken in Duitsland, Denemarken of Zweden om onze producten te introduceren en trainen. Kilometers en uren in de auto voor de goede zaak, voor de eindgebruiker en het bedrijf. Rolstoelbasketbal of een voetbaltoernooi met collega’s, een feestje, een BBQ, even de Mont Ventoux beklimmen met de e-motion, Frits-Jaap was erbij. Werken met mooie producten uit vervlogen tijden; Rea 703 LX, Rea Wheeler en Bellis of de iconische Adapt en Spinner 3000 en niet te vergeten de Moover Delta of 895. Je kunt Frits-Jaap nog steeds wakker maken en hij weet de specs.

Dit is in een notendop het werkzame leven van onze collega Frits-Jaap Vos en hij gaat nu met pensioen. Per 1 september gaat hij genieten van het leven buiten Invacare en wij gaan hem missen. Die dag 28 jaar in dienst, net 65 geworden en voor de tweede keer opa (een prachtige nieuwe carrière komt eraan). We gaan hem niet alleen missen om zijn kennis maar nog meer om zijn inzet, humor, teamgeest en relativeringsvermogen. Voor Frits-Jaap was het altijd van belang om het samen te doen en collega’s te helpen, het sociale aspect was en is nog steeds zeer belangrijk. Een groot hart voor alles en iedereen, wij gaan die inzet missen en hij ons ook. Echter dit was de goede tijd om afscheid te nemen en met heel veel inzet en waardering terug te kijken op 28 jaar, een tijd die niet zal worden vergeten door de mensen die hem kennen.
 
Frits-Jaap stopt per 1 juni en heeft zijn regio overgedragen aan Han Geveke (06-50274743 / hgeveke@invacare.com) en Wesley IJpelaar (06-20056523 / wijpelaar@invacare.com)