Invacare is als fabrikant aanwezig bij de Poolcarrousel van Zorgplan.
Invacare is in mei en juni als fabrikant aanwezig op alle dagen van de Poolcarrousel, georganiseerd door Zorgplan B.V.
Wij trainen daar de aanwezige WLZ indiceerders, adviseurs van leveranciers en medewerkers van afdelingen verstrekkingen van zorgkantoren op de inzet van onze Action 5 handbewogen rolstoel en Alber e-motion hoepelondersteuning. We geven inzicht in de toepassingsmogelijkheden van onze producten, de relatie tussen stoornissen in lichaamsfuncties/anatomische eigenschappen en de biomechanische aspecten van zitten, zitondersteuning en voortbeweging. Daarbij beantwoorden we vragen en gaan we praktisch met de hulpmiddelen aan de slag.
Wil je de gepresenteerde informatie nog eens nalezen? Dan kan, en wel op deze website.
Meer weten over de Poolcarrousel? Kijk dan even op de Zorgplan website.
"Fijn dat we zoveel mooie, oplossingsgerichte gesprekken met de deelnemers mogen voeren!"
Ontwikkeld voor zowel gebruikers van elektrische als handbewogen rolstoelen, biedt optimale bescherming tegen weersinvloeden en is bovendien eenvoudig in gebruik.
De belangrijkste kenmerken:
Verkrijgbaar in twee versies: Winter (met een warme...
Ontdek de nieuwe range meinHOLTZ transferplanken. Duurzaam, modern, praktisch. Ontworpen voor gebruiksgemak om het dagelijks uitvoeren van transfers te ondersteunen. Met aantrekkelijke designs naar jouw eigen smaak.